Szukasz rolet tekstylnych na swoje okna. Posiadamy duży wybór materiałów i rodzajów rolet wewnętrznych. Przyjdź i sprawdź. Zapraszamy

Okna Olsztyn

Wieloletnia współpraca z najlepszymi i największymi producentami stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce i w regionie warmińsko-mazurskim pozwoliła nam osiągnąć najwyższy poziom naszych usług. Współpraca z naszymi stałymi dostawcami przekłada się bezpośrednio na niską cenę i wysoką jakość okien i drzwi, które proponujemy naszym indywidualnym klientom.

Zadowolenie klientów jest naszym najważniejszym celem, więc dbamy również o jak najlepszy montaż. Współpracujemy z najlepszymi montażystami w Olsztynie. Do montażu używamy najlepszej jakości materiałów, pian i taśm termoizolacyjnych.

Producenci okien nieustannie starają się zwiększać jakość oferowanych produktów, dbając jednocześnie najkorzystniejszą cenę. Potwierdzeniem tego faktu są liczne wyróżnienia i nagrody.

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o profilach okiennych? Potrzebujesz wyceny okien?
Skontaktuj się z nami poprzez email: biuro@markus.olsztyn.pl lub zadzwoń 89 527 66 53

 

Posiadamy w sprzedaży profile:

  • 3 – komorowe
  • 5 – komorowe
  • 6 – komorowe
  • 7 – komorowe

Profile 5 – komorowe są profilami o szerokości 70 m, jest o ok. 20% szerszy od innych sprzedawanych profilu na rynku.
Do profili jest dodawana stal wzmacniająca, która usztywnia profil i powoduje, że profil jest stabilny i łatwy w montażu, a czynniki zewnętrzne nie mają wpływu na okno.

Profile 6 – komorowe – Rosnące koszty ogrzewania to jedno z największych problemów użytkowników domów i mieszkań. Premium Ultra i profile 6 komowrowe znakomicie spełnia wymagania klientów chcących uchronić się przed rosnącymi kosztami energii, a także wpłynąć na swój komfort i bezpieczeństwo. Trzy niezależne poziomy uszczelnień odgradzają wnętrze budynku od wiatru, wody opadowej i hałasów otoczenia.

Profile 7 – komorowe – Elita Ultra – jest nową konstrukcją skrzydła o szerokości aż 94 mm, która umożliwia uzyskanie doskonałych parametrów termoizolacyjnych i ochrony akustycznej dzięki możliwości zastosowania specjalnych, szerokich zestawów szybowych.

Nasze okna to przede wszystkim bezpieczeństwo i funkcjonalność. Okna posiadają blokadę błędnego położenia klamki lub/oraz stopniowany uchył. Blokada błędnego położenia klamki zapobiega jednoczesnemu uchyleniu i rozwarciu skrzydła, a tym samym wypadnięciu skrzydła z zawiasów. Czterostopniowy, sterowany klamką uchył umożliwia uchylenie skrzydła w czterech pozycjach, co pozwala na dogodną regulację wymiany powietrza.

Dostępne wzory:

 

Posiadamy w sprzedaży okna wysoko energooszczędne, są to profile 5, 6 i 7 komorowe o szerokości 80 – 94 mm. Profile te są zgodne z filozofią Pasywnego Domu – która obniża wydatki na energię. Istnieje możliwość instalacji pakietów 3-szybowych o przenikalności k=0,5 w promocyjnej cenie.

Okna posiadają bogatą gamę kolorystyczną, którą można obejrzeć w naszym punkcie sprzedaży.
Na miejscu jest również możliwość obejrzenia przekrojów profili, które oferujemy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszych okien dla siebie?

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Przygotujemy wycenę i omówimy każdy szczegół oferty!

Wyślij do nas email biuro@markus.olszytyn.pl lub zadzwoń 89 527 66 53.