Szukasz rolet tekstylnych na swoje okna. Posiadamy duży wybór materiałów i rodzajów rolet wewnętrznych. Przyjdź i sprawdź. Zapraszamy

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne proponowane przez naszą firmę idealnie wkomponowują się w architektoniczny wystrój Państwa domu czy mieszkania. Zapewniają prywatność wieczorami i nocą, w dzień ochronią przed słońcem i promieniami słonecznymi wypełniając mieszkanie spokojną atmosferą. Różnorodność materiałów i ich kolorystyka nadaje piękno pomieszczeń.

Prezentujemy wiele rodzajów rozwiązań, które w zależności od potrzeb możemy zainstalować w domu i mieszkaniu, oto kilka z nich (wszystkie rodzaje jak i materiały można sprawdzić, zobaczyć, dotknąć w naszym punkcie sprzedażowym):

 
Rolety wewnętrzne VEGAS:


VEGAS – Są to systemy rolet montowanych do listew przyszybowych, charakteryzujących się dużą prostotą działania. Rolety wykonane w systemie aluminiowym, sterowane mechanizmem samoblokującym. Dostępne kolory osłon:

  • biały,
  • brąz,
  • orzech.

Ten system został zaprojektowany z myślą o Państwa wygodzie i bardzo wysokiej estetyce, bezawaryjny i niezwykle praktyczny. Montaż, ewentualna wymiana czy kontrola mechanizmu odbywa się bez użycia narzędzi i trwa kilka minut. Mechanizm Vegas posiada w sobie dodatkowo system samohamujący, zatrzymujący materiał rolety w dowolnym miejscu bez konieczności zaczepiania czy blokowania łańcuszka rolety.

Rolety wewnętrzne GRACJA:


GRACJA – Są to systemy rolet montowanych do listew przyszybowych, charakteryzujących się dużą prostotą działania. Rolety wykonane w systemie aluminiowym, sterowane mechanizmem samoblokującym. Idealnie nadają się do nietypowych listew przyszybowych, ze względu na szeroką prowadnice. Dostępne kolory osłon:

  • biały,
  • brąz,
  • dąb,
  • jasny dąb,
  • mahoń,
  • wiśnia,
  • złoty dąb.

Rolety wewnętrzne VEGAS MINI:

VEGAS MINI – Jest to tania opcja rolety montowanej do skrzydła na wiele sposobów. Główną zaletą tego systemu jest możliwość montażu na blaszki bezinwazyjne oraz prowadzenie żyłkowe za materiałem.

 

Rolety wewnętrzne VEGAS PROFIL:

VEGAS PROFIL – Jest to roleta z systemów Vegas z uniwersalnym mechanizmem samoblokującym montowana bezinwazyjnie do skrzydła okiennego. Dużą zaletą tego systemu jest fakt iż po zamontowaniu nie zabiera światła.

 

Rolety wewnętrzne DECOLUX:

DECOLUX – to wysokiej jakości wyrób zaadresowany do szerokiego grona odbiorców, dopasowany do wszystkich dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym modeli okien dachowych.

MATY BAMBUSOWE:
Wykonane są z naturalnych materiałów takich jak: bambus, drzewo lipowe. Mogą być eleganckim wypełnieniem stylowych wnętrz.
Wersja rzymska
Użyty mechanizm upiększa sposób podnoszenia maty w sposób rzymski.
Wersja zwijana
Podnoszona mata zwija się dywanowo, co powoduje zbieranie się kokona pod belką.

Żaluzje pionowe – Verticale:

Żaluzje pionowe VERTICALE, stanowią praktyczne rozwiązanie problemu nadmiernego nasłonecznienia pomieszczeń mieszkalnych, biur, hoteli itp. Dzięki swoim dekoracyjnym zaletom potrafią mało atrakcyjnym pomieszczeniom dodać uroku i przeistoczyć je w miejsca o bardzo miłej atmosferze i estetycznym wyglądzie.

Dostępne tkaniny:

Żaluzje pionowe VERTICALE dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i wzorniczych. Naszym klientom proponujemy również verticale z PCV. Wszystkie materiały posiadają atesty higieniczne Państwowego Zakładu Higieny, a niektóre tkaniny atest niepalności wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.

Zapraszamy do naszego salonu, na miejscu można zobaczyć dostępne materiały i kolory roletek wewnętrznych.